Wygodne i trwałe kapcie – paputki skórzane od Small Baby World

Skórzane paputki – wygodne kapcie dla małych i dużych

Jakiś czas temu, na stopy Laury wpadły wspaniałe paputki od Small Baby World – miękkie, skórzane paputki. W dodatku wyglądające po prostu pięknie! Obecnie mamy je już kilka miesięcy, jak myślicie, zdążyły już wysłużyć swoje?

Skórzane paputki

Przyznam Wam, że paputki skórzane to były pierwsze tego rodzaju kapcie, jakie mieliśmy. Wcześniej stawialiśmy na typowe kapcie, które z reguły walały się po mieszkaniu. Laura jak większość dzieci, kapcie uważa za zbędne, i rzadko sama pamięta aby je nałożyć po powrocie z przedszkola. Nie będę ściemniać, że nie liczyłam, że z nowymi paputkami się to zmieni. Liczyłam, i to bardzo! Sama wybierała kolory zarówno dla siebie, jak i dla małego. Sama wybierała wzory. Paputki skórzane Small Baby World szyte są ręcznie. Dostępnych jest naprawdę bardzo dużo wzorów, a jeżeli czegoś tam nie ma, wystarczy zapytać Anię, właścicielkę. Na pewno znajdzie na to radę!

Niepowtarzalne

Paputki są niepowtarzalne. Nie dość, że można wybrać wzór, że szyte są ręcznie, to jeszcze wykonane są ze skóry. Dla mnie to ogromny plus – stopa nie poci się, a poza tym, są bardzo mięciutkie. po całym dniu w przedszkolu, stopa Laury mimo, iż w kapciu, odpoczywała. Dlatego na szczęście, tym razem udało się! Nie codziennie, ale już naprawdę często, sama pamięta o założeniu kapci. Nie jestem wrażliwcem, sama często biegam na boso, jednak mieszkamy na parterze i mamy kafelki. Podłoga jest zimna nawet latem, dlatego gdy Laura siada do stolika i trzyma nóżki bez ruchu, wolę aby miała kapcie na stopach.

Miękkie i bezpieczne

Dużym atutem skórzanych paputków jest to, że idealnie prezentują się do eleganckiego ubrania. Wyglądają po prostu ciekawie, pasują i do spodni, i do sukienki. Jako, że z Laury strojnisia, to u nas duży plus 🙂 i do tego ta ich miękkość! nie bez znaczenia jest fakt, że mamy parę paputków z baleriną! Laura uwielbia balet, ćwiczy go, nie tylko na zajęciach dodatkowych w szkole. Często w domu pokazuje nowe figury, sama próbuje czegoś nowego. Muszę jej pilnować bo skarpetki ślizgają się, inne kapcie są sztywne. Natomiast paputki skórzane są plastyczne, przez co jej łatwiej i swobodniej wykonuje się różne wygibańce. I bezpiecznie, bo skórzana podeszwa nie ślizga się.  W zasadzie te dwa atuty są dla mnie ważniejsze niż walory estetyczne kapci.

Ciekawe wzory

Paputki Laura nakłada chętnie, na początku była tak zafascynowana nowymi kapciami, że woziła je ze sobą do Babci i Dziadka (zazwyczaj kapci nie bierzemy ze sobą). Była tez zauroczona paputkami dla brata, które sama „zaprojektowała” – nie przypadkowo wybrała biel i czerń. Siostra na medal wiedziała, że malutkie dzieci widzą tylko te barwy. Damianek dorósł już do kapci i jak widać, prezentują się na nim przesłodko. Jednak zdecydowanie więcej „wyciska” z nich Laura.

Wytrzymałe

Ostatnio często mamy w mieszkaniu otwarty balkon. Mieszkamy na parterze i mamy ogródek. Laurze zdarza się wybiec w kapciach i na kafelki na tarasie, i na kostkę, i na trawę. Nosimy je kilka ładnych miesięcy a oprócz brudu, który jak wiadomo jest i ma prawo być widoczny, z kapciami nie dzieje się nic. Brudu można pozbyć się w pralce – tak!  paputki skórzane od Small Baby World mogą być prane i to w pralce! I wyglądają znowu jak nowe. Sami zobaczcie na zdjęciach 🙂

Jestem naprawdę zauroczona wyglądem paputków: fasonem, kolorem, wzorami. Ale zachwyca mnie także ich funkcjonalność, wygoda i wytrzymałość.

Dla małych i dużych

A na koniec najlepsze! Bo Ania uszyje każdy rozmiar kapci, jakie tylko sobie wymarzycie! a to oznacza, że i dorośli mogą cieszyć się i chodzić w kapciach z ulubionym bohaterem czy w ulubionym kolorze! Ja byłam bardzo rozochocona już jak Laura wybierała dla siebie. Ale chciałam sprawdzić jaka jest ich trwałość, w końcu dziecku kupujemy nowe obuwie częściej, w końcu stopa dziecka rośnie. Jednak jako dorośli stawiamy nie tylko na design ale także na trwałość. Po tym, co te kapcie przeżyły z Laurą przez ten okres, śmiało mogę powiedzieć, że paputki skórzane dają radę! Gdy Laura wyrośnie z tych co ma, sprawię sobie i jej takie same 😀 Już nie mogę się doczekać!

Koniecznie zajrzyjcie na stronę Small Baby World i przejrzyjcie ofertę. I co? Nie mówiłam, ze jest moc wzorów i kolorów?

A tak wyglądają po niemal 5 miesiącach użytkowania przez Laurę:

i jeszcze dowód, że śmiało można je prać 😉

  • |