Autka nie dla dziewczynek? my je kochamy!

Laura sama wybiera sobie zabawki – jeżeli chce samochodzik, to będzie samochodzik. Nie bronię jej, nie mówię, że to dla chłopców. Nasza kolekcja co chwilę powiększa się o kolejne auta. I wiecie co? Sama chętnie po nie sięgam i bawię się razem z nią!

Był już Wesołek, teraz zagościł u nas tor z mówiącym autem od Smily play. Jest to niezwykle wdzięczna zabawka, którą można „wykorzystać” na kilka sposobów. Dołączony do niej jest tor do złożenia, takie małe puzzle 😉 a także ulica i jej okolica w formie kartonika z nadrukiem. Można złożyć sam tor i jeździć po nim, można wykorzystać sam karton. Można także zabrać autko w podróż w nieznane – po podłodze, kanapie i tym podobnych rzeczach. 

Auto wydaje dźwięki – jest to samochód policyjny, tak więc spodziewać się możemy sygnału syreny policyjnej, autko również wydaje dźwięk odpalanego silnika. Oprócz tego samochodzik mówi w języku polskim a także ma nagraną przyjemną melodyjkę. W trakcie wydawania dźwięków świeci się syrena umieszczona na dachu samochodu.

Jak na tak mała zabawkę auto jest dość głośne – niestety nie ma możliwości ustawienia preferencji, czy chcemy wersję głośniejszą czy wyciszoną. Tor po złożeniu nie jest stabilny, co oznacza, że przy poruszeniu może się dość łatwo rozpaść. Jednak są tego plusy i minusy – dzięki luźniejszemu łączeniu z pewnością łatwiej idzie układanie toru młodszym dzieciom. Autko wydaje się zrobione solidnie, zaliczyło kilka upadków i działa dalej. Dotyczy to również lampki, co jest w naszym przypadku punktem newralgicznym, ponieważ zwykle właśnie światełka psują się nam jako pierwsze.

Laura lubi sięgać po to auto, jednak chyba woli wersję wolnego wozu policyjnego, tor nie jest dla niej zbyt atrakcyjny. Wiąże się to pewnie w jej wiekiem i tym, że w miejscu ciężko jej usiedzieć. Samochodzik jest poręczny, idealny do wzięcia „do rączki” na spacer czy krótkie wyjście. Dzięki wydawanym dźwiękom dziecko nie będzie się nudziło, jest to dodatkowa atrakcja posiadania tej zabawki.

Laura ma w swojej kolekcji sporo autek, to jest jednym z jej ulubionych. A Wasze córki również chętnie sięgają po samochody? U Laury zamiłowanie chyba odziedziczone po tatusiu 😉

p1180197
p1180200

p1180202

p1180203

p1180205

p1180206

p1180208

p1180210

p1180211

  • |