Spotkajmy się w Gdyni vol. 4

Spotkania Blogerów niemal zawsze są fajne. Nie ważne czy nie wypali coś z prelekcjami, czy obiad będzie za słony, cz miejsce okaże się niewypałem. Zawsze jest fajnie bo to ludzie tworzą atmosferę. Ale jeśli do tego wszystkie powyższe rzeczy też są na wysokim poziomie, to już nie może być inaczej, musi być rewelacyjnie spędzony dzień!

Tak było na 4 już edycji Spotkajmy się w Gdyni. Tym razem Żaneta działała nie sama, a z Martą. We dwie dopracowały spotkanie pod każdym szczegółem. Od samego początku, czyli od miejsca zaczynając, przez aktywności dla dzieci, prelekcje, obiad, niesamowitych sponsorów.

Miejscem spotkania był Hotel Faltom. Laura gdy wysiadła z auta od razu zrobiła „WOW” i chciała udać się na basen. niestety, tym razem towarzyszyła mi tylko chwilę, ale to była bardzo intensywna chwila dzięki Pani animatorce z radoCHA!  i uroczemu pokoikowi zabaw urządzonemu w hotelu z myślą o najmłodszych gościach. Sala spotkania, która jest jedną z wielu, urządzona była ze smakiem i zachęcała do udziału w prelekcjach.

„Na pierwszy ogień” przyszła Lena Murawska. Nie była z nami ciałem, ale towarzyszyła nam online. Opowiedziała nam o ustalaniu priorytetów, umieszczeniu bloga w pierwszej trójce rzeczy najważniejszych. Niestety, mimo, że blog jest ważny, niekiedy wydarzy się coś takiego, co wszystkie plany nam pozmienia, czy tego chcemy czy nie. Nie mniej jednak dobrze posłuchać kogoś, kto wysyła pozytywne fluidy 🙂

Kolejna prelekcja dotyczyła Instagrama, o którym opowiadała Asia z Made by Gigi. Dzięki niej dowiedziałam się o kilku trikach, poznałam kilka fantastycznych kont, których zdjęcia mogłabym oglądać godzinami. To był czas pełen inspiracji, a sama Asia to bardzo sympatyczna osoba, przez co słuchało się jej bardzo przyjemnie.

Kolejnym gościem była Elwira Piwowarska, która jest sekretarzem Wirtualnej Polski. Przybliżyła nam nieco jak w praktyce napisać dobry tytuł, na co zwraca uwagę czytelnik, jak zrobić temat chodliwym. Podzieliła się z nami swoją wiedzą, pamiętam, że po tej prelekcji zastanawiałam się na wyglądem bloga, tym co robię. Teraz pozostaje znaleźć czas na wdrożenie tego.

Ostatnim punktem, ale nie najmniej ważnym, był wykład dotyczący ćwierkania. To znaczy, że o Twitterze opowiedziała nam Dorota Platzer.  Do tego kanału obiłam już chyba dwa podejścia, nie wiem czy zrobię kolejne, chociaż do tego właśnie usilnie zachęcała Dorota. Myślę, że nie dla każdego profilu bloga jest dobrą opcją, ale może przekonam się do niego prywatnie 🙂

Oprócz prelekcji, dzięki szczodrości sponsorów odbyła się licytacja na rzecz Hospicjum Bursztynowa Przystań. Do grona sponsorów dołączyli:
Wydawnictwo Zielona Sowa * * Heyday Group * * Love Domowe * * JuicyColors * * Ziaja Polska *  Smileat * * poczytne.pl * * BodyMax * * Novae Res – Wydawnictwo Innowacyjne* *artepoint – Twoje dekoracje wnętrz * * Wydawnictwo EneDueRabe * * Qameleo * * Pole wełny* * Próg życia * * Cutitnow.pl *

Wielkie dzięki również dla Pani zCake by Me. dzięki której mieliśmy piękny tort, oraz  Małgorzacie Jończyk  za oprawę fotograficzną wydarzenia.

  • |