Spotkajmy się w Gdyni vol. 3 – prelegentki

Pewnie siedzicie po świętach ociężali od przejedzenia i próbujecie wrócić do szarej rzeczywistości. Mam to samo, dlatego na ten pierwszy poświąteczny dzień, na rozruszanie, mam dla Was wpis o prelegentkach, które wzięły udział w Spotkajmy się w Gdyni dokładnie miesiąc  temu.

Dobrze wiem, jak stresujące są występy przed większą ilością osób, dlatego tym bardziej podziwiam i dziękuję dziewczynom, które mimo to mają chęć i odwagę dzielić się z nami swoją wiedzą w trakcie takich wydarzeń.  Jeżeli ktoś nie wie, o jakim wydarzeniu mowa, zapraszam do wcześniejszego wpisu o spotkaniu.

Żanecie udało się zaprosić całkiem spore grono dziewczyn, które opowiedziały  o sobie, swoich pasjach i pracy, podzieliły się wiedzą i przybliżyły niektóre interesujące nas tematy.

Jedną z nich była Karolina prowadząca boga OdNova. Temat, który Karolina starała się nam przybliżyć interesował każdą z nas- po krótkim wstępie „na rozgrzewkę” opowiadała nam o tym, co jest na topie w blogosferze, co robić, aby ludzie nas czytali, jak się wyróżnić. Niby nic nowego – ale wiedza poukładana i wypowiedziana na głoś brzmi inaczej. W ogóle brzmi – i chyba tego większość z nas potrzebowała. Sama Karolina to osoba bardzo pozytywna – aż chce się z nią rozmawiać i jej słuchać. Cieszę się, że Żanecie udało się zaprosić kogoś takiego.

Kolejnym gościem była Maja prowadząca portal nianiatrojmiasto. To osoba z pasją, nie poddająca się, walcząca o siebie i marzenia. Uwielbiam słuchać takich motywujących opowieści. Maja w to co robi, wkłada kawał serca. Jeżeli ktoś na obawy przed zatrudnieniem nani, spokojnie może skorzystać z usług agencji nianiatrojmiasto.pl. Wierzcie mi, właścicielka wkłada całą siebie, łącznie z serduchem, aby do Waszych dzieci trafiła odpowiednia osoba. Widać, że praca z dziećmi to coś, co kocha i jestem pewna, że w tym co robi jest obecnie najlepsza! A jej opowieść o drodze jaką odbyła, na pewno była inspirująca dla wielu z nas.

Jako trzecia przemówiła do nas Marta. Martę znam już dość długo, to osoba zarażająca miłością do czytania książek, zarówno tych większych, jak i mniejszych. Na spotkaniu przybliżała nam temat recenzji – tego jak ja pisać, z czego jest złożona. Ma w tym spore doświadczenie, w końcu na blogu książkowym recenzja pojawia się niema w każdym wpisie. Przyznam, że nie spodziewałam się, że aż tyle można od recenzji „wymagać”, że aż tyle „wytycznych” dotyczących jej pisania może się pojawić. Dzięki Marta za zwrócenie uwagi na niektóre rzeczy!

Jako ostatnia kilka słów skierowała do nas Pani Agnieszka. To osoba bardzo pozytywna, tryskająca wręcz dobrą energią. Podobnie nie zawsze tak było, jednak Pani Agnieszka nie poddała się, zawalczyła  marzenia, zwiedziła niesamowite miejsca, w których spędziła trochę czasu i udało się jej odnaleźć siebie. A wszystko to dzięki masażowi hawajskiemu. Sam masaż nie wiem do końca na czym polega, ale jak widać rezultaty mogą być naprawdę dobre.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim dziewczynom za to, że zechciały z nami porozmawiać, a organizatorce za całe spotkanie.

2017.03.18 (10)

2017.03.18 (11)

2017.03.18 (27)

2017.03.18 (26)

2017.03.18 (42)

 

  • |