Sesja zdjęciowa świąteczna – czy warto i co daje

Przygotowania do Świat kojarzą mi się głównie z pieczeniem pierników, generalnymi  porządkami, wspólnym przygotowywaniem dekoracji choinki i stołu wigilijnego i ciągłym siedzeniem w kuchni. W tym roku dołączyła do tego sesja świąteczna, dzięki której będziemy mieli pamiątkę na cały rok.

Kolejny już raz zaufałam Agacie, i powiem Wam, że dziewczyna znowu mnie zaskoczyła! Efekty naszej majowej sesji pokazywałam na blogu w małych kawałkach – zebrane w jedno utworzyły piękną fotoksiążkę, która będzie dla nas niesamowitą pamiątką na przyszłość.

Sesja zdjęciowa świąteczna pozwoliła na sprawdzenie szafy, czy jest gotowa i czy mamy co na siebie włożyć. Ponadto, umożliwiła nam poczucie tego przedsmaku świątecznego klimatu. Wiecie, dużo bardziej wolę ten sposób, niż oglądanie witryn sklepowych i reklam świątecznych. Sesja świąteczna to coś, co przeżywany razem, całą rodziną. Agata tworzy taki klimat, że chyba każdy u niej czuje się dobrze – Laura pamiętała ją z majowej sesji, a ona dobrych fotografów pamięta i chętnie im pozuje 🙂 (Widać to zwłaszcza po zdjęciach robionych w przedszkolu ;p )

Szczęśliwy traf chciał, że na ten weekend, na który umówiłam się na sesję, przyjechali do nas moi Teściowie. Był to doskonały pretekst do ściągnięcia również moich rodziców. Dzięki temu Laura będzie się cieszyła wspaniałą pamiątką! Kto ma jednych Dziadków mieszkających gdzieś dalej ten wie, że zrobienie zdjęć dziecka z całą czwórką na raz to nie lada wyzwanie!

To był nasz trzeci w tym roku, tuż po wypiekaniu pierników i robieniu świątecznych ozdób krok, który zbliża nas do świąt i pozwala poczuć ich magię!

O mój strój jak zwykle od jakiegoś czasu dba już Bonprix 😉

Mieszkającym w mojej okolicy polecam Agatę – to ciepła osoba, na pewno sesja z nią będzie niezapomnianym przeżyciem a nie stresującym obowiązkiem!

_mg_9029

_mg_9044

_mg_9058

_mg_9073

_mg_9112

_mg_9114

_mg_9123

_mg_9142_odbitki

_mg_9149_odbitki

sukienka bonprix

sweterek bonprix

bluzka bonprix

  • |