Jak poczuć się piękną? O magii sesji kobiecych.

Przyznam się Wam, że końcówka roku oraz jego początek były bardzo ciężkie i trudno było mi zebrać się po nich w garść. Gdzie mam fryzjera zapomniałam, o diecie zapomniałam, o tym, że w szafie fajnie czasem mieć nową rzecz też zapomniałam.

Dobrze, że chociaż manicure noszę hybrydowy – paznokcie były jedyną rzeczą, którą w tamtym czasie w sobie lubiłam. O powodzie tego jeszcze nie chce mówić, jeszcze za szybko, chociaż już wiem, że kiedyś o tym napiszę. Dlatego na pytanie Ani czy byłabym chętna na sesję zdjęciową odpowiedziałam: TAK! Jak poczuć się piękną, gdy nie dostrzegamy swojego potencjały wtedy, gdy naprawdę dopada nas ogromny dół? Chyba spojrzenie oczami kogoś innego może w tym pomóc. Nawet nie wiedziałam, że otworzę się tak przez obcą osobą, że to Ania, z którą rozmawiałam tylko trochę na facebook’u ustalając szczegóły sesji, wydobędzie błysk w moim oku.

Jak poczuć się piękną – fotograficzne sesje kobiece

Sesja fotograficzna kobieca to jeden z produktów dostępnych u Fotografia Oczami Any. Wierzcie mi, ale ten czas spędzony z pozytywną osobą, jaką jest Ania, to naprawdę cenny czas. Ania pomaga uwierzyć w siebie, co z wielu względów było mi potrzebne. Sama zabawa też była po prostu przyjemna – wiecie, ta cała magia, dym w studio, papieros (prawda, że dymek bardzo realny? nabrało się już naprawdę wiele osób!), zabawa cieniem. Było magicznie. Zdjęcia są cudowną pamiątką, a na niektórych polubiłam siebie. Nie będę się dłużej rozpisywać – Aniu DZIĘKUJĘ bardzo! W kilku zdjęciach (np. to z kapeluszem, które pokazywałam już na fb oraz IG) jestem zakochana! Może to tylko moje odczucie, ale te zdjęcia to będzie bardzo miła pamiątka.

Kochani dajcie znać w komentarzach, czy uważacie tego typu rozwiązanie za dobre narzędzie do tego, aby każda kobieta mogła poczuć się piękna 🙂

PS. To nie są wszystkie zdjęcia z sesji, to są moje ulubione 😉

 

  • |