Muzyka jest dobra na wszystko – zabawa i nauka w piosenkach

Personalizowana muzyka dla malucha – nasz hit

Przyznam, że odkąd jestem mamą, ciągle dowiaduję się o czymś nowym. Albo o nowych gadżetach dla dzieci lub mam, ułatwiających życie, albo o innych równie zaskakujących mnie rzeczach, które umilają czas dziecka. Niekiedy to totalne buble i nieprzydatne rzeczy, które tylko powodują uszczuplenie naszego portfela. Natomiast innym razem to perełki!

Perełki – wytwory umysłów rodziców

Perełki – to najczęściej pomysły osób, których pomysły płyną z ser ducha. Tak jest w przypadku ubrań szytych przez mamy pracujące w domu. Tak jest przy zabawkach produkowanych w rodzinnych zakładach. I tak jest przy muzyce spersonalizowanej dla maluszka, na którą pomysł urodził się w głowie taty. To chyba nie jest jakieś szczególne zaskoczenie, że to właśnie rodzice tworzą rzeczy, które stają się hitami – w końcu sami mają dzieci i mają na kim testować swoje pomysły. Personalizowana muzyka Dubi to płyta z piosenkami, w których pojawia się imię dziecka. Bohaterowie piosenek wołając dziecko zachęcają je do wspólnej zabawy, uczą, opowiadają między innymi o porządkach po zabawie, o tym jak ubieramy się przed wyjściem z domu.

Skąd wiem, że to hit? Dlaczego, mimo iż Damian ma tylko kilka miesięcy, już teraz wiem, że się u nas sprawdzi?

Spersonalizowana muzyka – hit na lata

Dlatego, że od kilku lat swoją płytę posiada Laura. Przyjaciółka Laury też jest szczęśliwą posiadaczką takiego cuda. A kiedy na stronie pojawiła się opcja na pobranie darmowej piosenki dla dziecka, rozesłałam wśród znajomych. Jak myślicie, ile dostałam negatywnych opinii?

Dokładnie tak. ŻADNEJ!

Do rączek Laury płyta trafiła, gdy była mała. Nie potrafiła zbyt dużo mówić, ale gdy usłyszała na płycie swoje imię, była zachwycona. Mocno zdziwiona, ale widać było tą dumę i radość, że Dudu i Bibi śpiewają nie tylko dla niej, ale i o niej! Dzisiaj Laura ma pięć lat, posiada pokaźną kolekcję płyt z piosenkami dla dzieci. Muzyka towarzyszy jej cały czas, ciągle śpiewa i tańczy. Jak myślicie, wśród tej pokaźnej jak na jej wiek kolekcji, która płyta puszczana jest najczęściej?

Po takich doświadczeniach nie dziwcie się, że już myślę o młodszym braciszku Laury. Damianek powoli zaczyna reagować na swoje imię, myślę że niebawem wyłapie je w tekście piosenek. Zresztą on też chyba będzie lubił muzykę (no dobrze, wiem, wszystkie dzieci lubią muzykę, ale dajcie mi się nacieszyć 😉 ) bo już przy niektórych grających zabawkach kiwa się na boki z uśmiechem na ustach. Dlatego płyta Dubi to strzał w dziesiątkę.

NIESPODZIANKA

Na koniec, mam dla Was mega niespodziankę! Razem z Dubi uszczęśliwimy malucha. Do wygrania jest  płyta ze spersonalizowaną muzyką dla Waszego dziecka. Napiszcie tylko w komentarzu dla kogo będzie to niespodzianka, parę słów i dzieciaczku, a my wybierzemy szczęśliwca.

Regulamin:

  1. Konkurs przeznaczony jest dla fanów dubi.com.pl oraz Świat w oczach Mamy (przez fanów rozumie się osoby, które „lubią” oba profile)
  2. Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu napisać imię dziecka oraz kilka słów o nim
  3. Konkurs trwa od 10.09 do 15. 09.2018, po tym czasie zostanie wybrana jedna osoba, która otrzyma personalizowaną płytę dla dziecka
  4. Sponsorem konkursu jest Dubi.com.pl, konkurs organizowany jest przez Świat w oczach Mamy
  5. Po ogłoszeniu wyników w tym poście na blogu www.oczamimamy.pl zwycięzca ma trzy dni na zgłoszenie się w wiadomości prywatnej do organizatora konkursu w celu podania danych kontaktowych niezbędnych do przekazania nagrody.

Udanej zabawy!

GRATULACJE!!!! —> IWONA UŁAMEK <—- GRATULACJE!!!!

  • |