Wspomnienia z wakacji – co zrobić, aby nie zapomnieć a wspominać latami

Wakacyjne wspomnienia

Wakacje, wakacje…. i po wakacjach! W tym roku u nas były one bardzo aktywne, mimo posiadania malucha na pokładzie. Co po wakacjach? Szara rzeczywistość? Niekoniecznie!

W te wakacje naprawdę sporo się działo. Nie dość, że były to pierwsze letnie miesiące w czwórkę, to upały (nie narzekam! Wolę to niż lato z zeszłego roku) dały o sobie znać. Do tego Laura miała pierwsze prawdziwe wakacje, bo pierwszy raz miała przerwę letnią w przedszkolu.

Co jeszcze ciekawego się wydarzyło? Urlop w Mikołajkach, na który czekałam chyba 5 lat! Sesja zdjęciowa Damianka, a w zasadzie całej naszej rodziny. Uwielbiamy takie zatrzymanie chwili na zdjęciu. Bardzo cenimy zdjęcia z sesji Laury, gdy była taka malutka, dlatego też koniecznie musieliśmy mieć taką pamiątkę dla drugiego maluszka.

I jeden z najważniejszych punktów tegorocznych wakacji – Chrzest święty Damiana. Jak widzicie sporo się działo, było intensywnie i momentami ciężko, ale były to chyba nasze najlepsze wakacje. Bo byliśmy już w czwórkę, więc chwil wartych zapamiętania było naprawdę sporo!

Na pewno o każdym z tych wydarzeń opowiem jeszcze w osobnym poście, dzisiaj natomiast chciałabym Wam powiedzieć, co zrobimy, aby te chwile radości towarzyszyły nam i bliskim każdego dnia.

Zdjęcia tradycyjne – kiedy sprawdzają się u nas?

Laura jest w takim wieku, że dobrze wie, do czego służą zdjęcia, i że nie musi ich oglądać tylko na komputerze czy w książce. Zażyczyła sobie, aby fotografie jej i Damiana powiesić w pokoju. Czemu nie! Pomysł mi się spodobał, kiedyś w jej pokoju wisiało mnóstwo zdjęć, czemu nie wrócić do tego.

Kolejna sprawa to …. Babcie i Dziadkowie. Wiadomo, sesję robiliśmy dla siebie. Ale która Babcia oparłaby się urokowi wnuczki i wnuczka? Zresztą nie ma co się dziwić, bo Henia (Pani Fotograf) na sesji dała czadu i to co powstało przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Do tego jeszcze zdjęcia z Chrztu świętego – chcemy Rodzicom Chrzestnym podarować pamiątkowe fotografie. Zawsze to jakaś forma wdzięczności i pamięci, a może będzie im miło, gdy za kilka lat znajdą schowane zdjęcia z małym Damiankiem trzymanym w ich ramionach.

Zapomniałam jeszcze, ze obiecaliśmy mojemu bratu, że wywołamy zdjęcia dla Rodziców z jego wesela. Zresztą, dla Damianka planuję również album z fotografiami z pierwszego roku życia, taki sam jak ma Laura.

Bo wywoływanie zdjęć może być banalnie proste

Jak to zrobić, aby wywoływanie zdjęć było proste i przyjemne? Oczywiście, jak większość innych rzeczy w obecnych czasach – online! Po co chodzić do fotografa, zgrywać zdjęcia, opisywać które mają być w jakim formacie, skoro można to wszystko zrobić bez wychodzenia z domu. Sami zobaczcie na stronie Foto4u.pl jakie to proste. Wystarczy założyć konto, wgrać zdjęcia i wybrać, jak chcemy je wywołać.

 Foto4u.pl jakość w przystępnej cenie

I jeszcze jedna ważna kwestia – cena! Oferta  Foto4u.pl jest naprawdę korzystna cenowo, wystarczy przejrzeć ich cennik aby zobaczyć, że drukując nawet duże formaty zdjęć, nie zapłacimy dużo. Dla mnie to duży plus, bo zdjęcia z sesji które przekazujemy Babciom i Dziadkom zawsze drukujemy w dużym formacie.

Wiem już zatem, jak pożegnam lato a przywitam jesień – usiądę przed komputerem i zabiorę się za wywoływanie zdjęć, koniecznie online, bo lubię sobie ułatwiać życie. Szczególnie gdy w domu mam niemowlaka 😀 A Wy gdy drukujecie zdjęcia tradycyjne udajecie się osobiście do fotografa czy korzystacie z opcji wywoływania przez Internet? Koniecznie dajcie znać, a jeżeli też macie w planach wywoływanie wakacyjnych zdjęć, zajrzyjcie na stronę Foto4u.pl (prócz zdjęć można nam stworzyć niebanalne prezenty!).

 

 

zdjęcia z sesji wykonane przez Heronima Pietrzak Fotografia

Mama na ostatnich zdjęciach ubrana w bluzkę do karmienia od Bonprix 🙂 Sprawdziła się u mnie rewelacyjnie!


  • |