Fotelik Diono Monterey 2 – nasze zdanie po ponad dwóch miesiącach użytkowania

Tak, stało się i jest już faktem, że od jakiegoś czasu wożę się sama autem. Czasami z Laurą. A wraz z nami wozi się od ponad dwóch miesięcy fotelik Diono Monterey 2. Jakie to były miesiące? Czy Laura zaprzyjaźniał się z nowym przyjacielem?

Powiem Wam, że naprawdę usilnie starałam się znaleźć jakieś wady fotelika, jakieś uchybienia o których producenci nie pomyśleli. Albo jakieś szczegóły, które im oraz mi umknęły, ale zauważyła je Laura. NA SZCZĘŚCIE nic nie znalazłam. Podtrzymuje wszystko, co napisałam w pierwszym i drugim poście o foteliku.

Dodatkowo mogę jeszcze powiedzieć, że zastosowany w foteliku system mocowania ISOFAST to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie! Fotelik montuje się szybko, jest stabilny a ja mam pewność, że Laura jest bezpieczna.

Po takim czasie użytkowania mieliśmy już również przypadki zabrudzenia tapicerki fotelika, jednak póki co wszystko schodziło bez większego problemu.

Podsumowując:

-fotelik Diono Monterey 2 to 4 gwiazdki ADAC w cenie niższej niż 500 zł!

-to fotelik, który rośnie z dzieckiem – regulowany zagłówek sprawia, że fotelik może służyć dziecku aż do wzrostu 160 cm!

-dzięki regulacji części bocznych oraz wyściełającej fotelik piance AirTek™ jazda w foteliku Diono Monterey 2 to bezpieczeństwo ale i komfort dla dziecka

-system mocowania ISOFAST pozwala na szybkie i bezpieczne umieszczenie fotelika w aucie

-fotelik jest dostępny w kilku kolorach, wykonany jest z bardzo przyjemnego w dotyku materiału

miejsce na kubki to dodatkowy komfort dla dziecka, które samo może bezpiecznie odstawiać kubek lub butelkę z piciem

-głowa dziecka jest stabilna w trakcie jazdy, a dzięki regulacji oparcia możliwe są drzemki w trakcie jazdy.

Bardzo cieszę się, że Laura jest bezpieczna w trakcie podróży, i że w dodatku jazda samochodem jest dla niej bezpieczna. Jeżeli będziecie stali przed wyborem fotelika dla starszego dziecka, serdecznie polecam Diono Monterey 2!

P1200660

P1200663

P1200666

P1200671

P1200672

P1200673

  • |