Co robi chora mama z dwójką dzieci w domu? Zakupy!

Wyszukiwarka odzieżowa

Wiecie, co robi mama kiedy chora siedzi w domu z dziećmi? Zakupy 😉 Nie dziwcie się. Ani tym, że robi zakupy będąc chora, ani tym, że robi te zakupy, gdy jest sama z dwójką dzieci. Jak to możliwie?

Nie lubię biegać po sklepach. Tym bardziej teraz, gdy z jednej strony biegnie Laura, która nadaje się na blogerkę modową – wchodząc do sklepu z odzieżą zawsze wypatrzy coś, co się błyszczy i co po prostu MUSI mieć, mimo iż rozmiar jest na dorosłego, albo w ogóle nie tego szukamy. Nie szkodzi, ona po prostu czuje się jak ryba w wodzie. Najgorzej jest w sklepach z butami. Byłoby to fajne, gdybyśmy na zakupy mógłby udać się: na cały dzień, tylko we dwie, z nieograniczoną żadnym debetem kartą płatniczą.  Niestety, żaden z tych warunków nie jest możliwy do spełnienia.

Z drugiej strony natomiast  jest Damianek.  To złote dziecko, raczej nie marudzi, je w miarę regularnie. Ale… to niemowlak i krążenie z nim po sklepach po pierwsze nie jest dobre dla niego, a po drugie nie jest wcale wygodne.

No i do tego choroba, która złapała mnie akurat teraz, latem, gdy mam dwójkę dzieci w domu – bo Laura też już ma wakacje. Na trzy dni porwała ją ciotka, ale czym są trzy dni, gdy kaszel męczył już wcześniej, do tego mamy nieziemskie upały, które ja znoszę jeszcze gorzej przez antybiotyk i złe samopoczucie.

Ale….

Każda matka jest kreatywna i jak trzeba, to sobie poradzi. A, że nic nie poprawia humoru tak jak zakupy, to i na to sposób się znajdzie! Łatwo nie jest, jest kilka wymagań, w końcu nie może być lekko. Muszą być proste i szybkie, w końcu z dziećmi czasu nigdy nie ma za wiele. Musi być dostępny szeroki asortyment – dla dzieci przede wszystkim, bo nie oszukujmy się, na kogo mamy wydają najwięcej? Ale, jeśli są też rzeczy dla mamy, tym lepiej! A jeśli jeszcze dla taty coś się znajdzie, to już w ogóle pełnia szczęścia! Musi być tanio – czyli mile widziane wszelkie wyprzedaże. I najważniejsze, gdy matka chora – muszą być robione bez wychodzenia z domu.

Proste, powiecie? Dzisiaj niemal każdy sklep dostępny jest online. Być może, ale ile czasu zajmuje znalezienie sukienki, która ma być różowa, przed kolano, najlepiej do 50 zł bo dla dziecka to na jeden sezon. Która mama z dziećmi w domu ma czas przejrzeć 20 różnych sklepów, aby taką sukienkę znaleźć?

Wyszukiwarka odzieżowa

No właśnie. A ja odkryłam na to sposób. Wyszukiwarka odzieżowa zippini.pl – czyli miejsce, gdzie znajdziecie wszystko i dla każdego. Łączy w sobie naprawdę ogromną liczbę marek. Nie trzeba przeglądać kilkunastu czy kilkudziesięciu stron, by ubrać rodzinę. Wystarczy ta jedna, a gdy już odnajdziecie to, czego szukacie, przekieruje Was w miejsce, w którym możecie tą rzecz kupić.

Póki co, zatraciłam się w ubraniach dla dzieci, ale powoli, choć nieśmiało zaglądam w dział damski. To takie proste – szukam body dla Damiana – wpisuje „body” i mam listę dostępnych bodziaków w różnych sklepach. Szukam butów w promocyjnej cenie – wędruje do działu wyprzedaży. Szukam bluzki w kropki, wpisuję „bluzka w kropki” a później przebieram w ofertach różnych sklepów. Na to nie trzeba dużo czasu, na upartego wystarczy kilka minut i zakupy mogą być zrobione.

Gwarantuję Wam, że lista marek jest tak długa, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do tej pory szukałam rzeczy w obrębie jednego sklepu, teraz przeszukuję większą część odzieżowego Internetu na raz 🙂

Zalety wyszukiwarki

Szukając ubrań dla rodziny oszczędzamy czas – bo przeszukujemy wiele sklepów na raz. Po raz kolejny oszczędzamy czas, bo od razu możemy szukać ubrań dla całej rodziny, w tym jednym miejscu! Oszczędzamy pieniądze – możemy łapać promocje. Mamy je podane jak na dłoni, wystarczy skorzystać i kupić. Ponadto, to wszystko jest maksymalnie proste i przyjemne. Kto nie lubi robić udanych zakupów w prosty sposób?

Przekonują Was tego typu rozwiązania? Też uważacie, że to spore ułatwienie, szczególnie dla osób, które osobiście na zakupy nie mogą się wybrać? Dajcie znać co myślicie i koniecznie wypróbujcie wyszukiwarkę zippini.pl.

  • |