Zrób sobie prezent! box od Face&Look

Kto nie lubi dostawać prezentów? Chyba nie ma takich osób. Ja uwielbiam! Jednak prezenty dostaje się z reguły przy pewnych okazjach. A kto powiedział, że bez świąt i urodzin nie można dostać pięknie spakowanej paczuszki?

Kosmetyki uwielbia każda kobieta, a jeszcze jak można dostać je w świetnej cenie to już w ogóle luksus! Taki miły prezent w postaci pudełka z kosmetykami w bardzo rozsądnej cenie oferuje właśnie Face&Look. Jest to box, w którym ukryto cały komplet kosmetyków – albo jednej firmy, albo różnych firm związane jednak tematycznie, albo jeszcze inna kombinacja.

Cena takiego boxu to zaledwie jakaś część ich rynkowej ceny, przez co to doskonała alternatywa dla tych, którzy lubią próbować dużo nowości, ale nie zawsze mają wystarczającą ilość pieniędzy na swoje zachcianki 🙂 Tutaj można mieć dużo, za całkiem przyzwoitą kwotę! Prezent niemal idealny! Pięknie zapakowany na dodatek. A jeżeli macie charakter łowcy, możecie pokusić się na polowanie na boxy w jeszcze obniżonych cenach!

Która z Was nie lubi tego uczucia, gdy robi coś dla siebie, na dodatek a takim zyskiem? Poza tym ta radość z samego otwierania pudełka jest już bezcenna!

A może chcesz uszczęśliwić i zaskoczyć przyjaciółkę? siostrę? koleżankę z pracy? Nic prostszego! Wybierz boxa, który będzie jej odpowiadał, zamów i ciesz się razem z nią z odkrywania tego, co schowano do środka!

A na koniec zapytam Was jakie jest Wasze zdanie do tego typu boxów? Ostatnio na rynku pojawiają się różne opcje, w boxach można dostać chyba już wszystko. Podoba się Wam taka możliwość? Czy wolicie jednak sami kompletować sobie zestawy?

p1190413

p1190821

p1190824

p1190826

p1190829

  • |