Warmińsko – Mazurskie spotkania Blogerów – Szczęśliwa 7!

Jeszcze w kwietniu miałam przyjemność spotkać po raz kolejny grono fajnych kobiet (i nie tylko!) na spotkaniu, zresztą kolejnym w serii spotkań Warmińsko – Mazurskich. Rzecz się działa w Olsztynie a gdzie dokładnie ….

….dokładnie to w rewelacyjnej, ogromnej, wypasionej sali zabaw niedaleko Dworca Głównego PKP i PKS w Olsztynie – w WARMIOLANDII! W Olsztynie bywa zazwyczaj sama, dlatego ucieszyłam się, że spotkanie będzie się odbywało w tak przyjaznym dzieciom miejscu, i będziemy mogli udać się tam całą rodziną. Pan T. z Laurą udali się niemal od razu do sali zabaw, natomiast część bardziej oficjalna odbywała się w urokliwym pokoju, a raczej całkiem sporej sali (chyba przeznaczonej do organizacji urodzin) gdzie w spokoju mogłyśmy wysłuchać przygotowanych wykładów.

Roksana – organizatorka, jedna z najbardziej rozgarniętych babeczek jakie znam, zaprosiła kilku gości. Pierwszym z nich był Marcin, który opowiedział nam nieco o prowadzeniu facebooka. Dokładnie to podał kilka bardzo cennych wskazówek i podpowiedzi – takie małe czary które mogą pomóc nam w dotarciu do większej liczby odbiorców. Po przyjemnej części wykładu nastąpiło ocenianie strony każdej z nas – dzięki temu spojrzałyśmy n nasze profile oczami innych i udało się wyciągnąć kilka cennych rad po uwagach Marcina.

Na spotkaniu pojawiła się również Klaudia, która była przedstawicielką Fundacji 3-4 start. O problemach jakimi Fundacja się zajmuję, wiedziałam i czytałam już szybciej, jednak na każdym razem gdy słucham czy czytam o tego typu akcjach, jakie oni podejmują, cieszę się, że tacy ludzie istnieją. Jeżeli macie ochotę wesprzeć ich obecne działania, możecie wziąć udział w akcji #kobietydlakobiety i pomóc zebrać fundusze na pomoc dla chorej na białaczkę Oli – wystarczy wziąć udział w licytacji TUTAJ.

Nie można nie wspomnieć o Matce bez Tabu, która przyjrzała się dokładnie naszym blogom, temu jak piszemy, i opowiedziała nam o wnioskach, które z tego wyciągnęła. Przyznam, że zaskoczyła mnie tym, jak przygotowała się do spotkania. Za każda minutę, którą poświęciła na to mocno jej dziękuję, a co mówiła nie zdradzę 😉

Bardzo fajną atrakcją spotkania, przygotowaną przez Warmiolandię, był pokaz chemiczny dla naszych dzieciaków. Oczywiście dorośli nie odmówili sobie tej przyjemności i również uczestniczyli z nie mniejszym zainteresowaniem w pokazach. Laura oczarowana – niebawem zresztą same też się tak pobawimy, co na pewno pokażę Wam na blogu!

Bardzo dziękuję wszystkim obecnym za spotkanie, Roksanie za jego organizację, Natalii i Ani za zdjęcia, Warmiolandii za tak ciepłe przyjęcie, a Dzikiej Fastrydze za koszulkę, którą miałam na sobie – malowany kot jest niesamowity, a materiał koszulki rewelacyjny 🙂

Jak każde tego typu spotkanie tak i to wymagało obecności sponsorów – bez nich nic by się nie udało! dlatego w tym miejscu dziękuję serdecznie:

Warmiolandii- http://www.warmiolandia.pl/lubelska/
oraz:
Alexander- http://www.alexander.com.pl/
ID’EAU- http://ideau.pl/
Oillan- http://www.oillan.pl/
Dentosept- http://www.efektdentoseptu.pl/
Siwko Fotografia- http://www.siwko.pl/
Drewniane dodatki- http://drewnianedodatki.pl/
Chocokiss- http://www.chocokiss.eu/

plakat olsztyn

IMG_1266

IMG_1200

IMG_1367

IMG_1341

IMG_1328

IMG_1440

P1210464

P1210469

P1210472

P1210474

P1210475

P1210476

  • |
    • Takie spotkania i atmosfera na nich panująca są warte każdej podróży 🙂

    • Ty mnie naucz malować się tak ładnie, bo przy Tobie wyglądam jak jakiś wymoczek 😉