Spotkania Świadomych Blogerek- edycja II, Bydgoszcz 25.11.2017

Minął już ponad rok od pierwszego spotkania zorganizowanego przez Izę – Spotkania Świadomych Blogerek. Miesiąc temu miałam przyjemność brać udział w kontynuacji tego wydarzenia, ponieważ Iza zorganizowała drugą edycję tego motywującego spotkania. Czy przez ten rok coś się zmieniło?

Iza Kornet, autorka The Secret of Healing i właścicielka Sukces rodzi się z serca to drobna, niepozorna kobietka, która ma bardzo duży potencjał i niesamowicie bogate wnętrze. To osoba, która doskonale wie, czego chce i boi się do tego dążyć. Dlatego przez ten rok faktycznie spotkanie nabrało formy, zostało udoskonalone. Miejscem spotkania zostało Studio Tańca Siwka – miejsce niesamowite, nie tylko ze względu na wystrój i klimat, ale także na osoby tam pracujące.

Głównym sponsorem spotkania, któremu należą się ogromne podziękowania, była firma Swiss Image. Dzięki nim spotkanie miało taką formę i przebiegało naprawdę w przyjemnej atmosferze. Całość uwieczniły dwie zdolne Panie fotograf:  Studio Ninutki  oraz Lady Amarena Photography. Jak można się domyślać, spotkanie miało cel i to bardzo szczytny, który to starannie został przemyślany przez organizatorkę – było nim wsparcie Fundacji Tara – Schronisko dla koni.  

Jak przebiegało samo spotkanie?

Po pierwsze, trzeba było tam dojechać. W ostateczności pojechałabym sama, jednak jeszcze tak pewni się za kierownicą nie czuję, poza tym jeżdżenie z brzuszkiem dokłada stresów, dlatego serdecznie dziękuję Marcie, z którą podróż do Bydgoszczy to była prawdziwa przyjemność. Marta, polecam się jako pasażer na przyszłość 😉

Studio Tańca znalazłyśmy niemal bez problemu, powitanie z osobami, które znamy i z tymi, które poznałyśmy dzięki SŚBII i czas na pyszne śniadanko. Jako ciężarówka bardzo cieszyłam się z tego, że była taka możliwość 😀

PRELEKCJE

Iza postawiła poprzeczkę bardzo wysoko, jako organizatorka dobrze wiedziała, czego chce, i do prelekcji wybrała same perełki. Na pierwszy „ogień” poszła Pola Sobczyk, która opowiedziała o pracy wirtualnej asystentki i o możliwościach, jakie niesie tego typu forma pracy. Pola to bardzo energiczna i pozytywna osoba. Bardzo przyjemnie się jej słuchało, i po fakcie i spotkaniu dopiero głębiej przemyślałam sprawę i bardzo żałowałam, że nie powalczyłam o bon oferujący usługi wirtualnej asystentki, bo to naprawdę ogromna szansa i wsparcie dla blogera, szczególnie w sytuacji, w jakiej znajdę się teraz – gdy mam co robić, a ciągle chciałabym spać 😀 O Poli i jej firmie będzie jeszcze głośno, bo  myślę, że to bardzo przyszłościowa opcja i dopiero się rozwinie, chociaż i teraz robi się coraz popularniejsza. W końcu coraz więcej osób myśli na poważnie o blogowaniu, a niestety nie da się wszystkiego wiedzieć i ogarniać samemu, a nawet jeśli się da, to czasami ten czas wolny od tego po prostu jest potrzebny.

Kolejną prelegentką była Anna-Maria Wiśniewska, która rok wcześniej była jedną z uczestniczek spotkania. W tym roku przyjechała jako specjalistka od wizerunku w SM. Przyznam, że Anię podglądam na Facebooku i podoba mi się sposób i forma w jaki pracuje. Jako, że podglądam jej działalność mniej więcej wiedziałam czego się spodziewać. To kolejna przebojowa kobieta, która wie czego chce i dąży do tego. Nie dziwię się, że tak wiele firm zaufało Ani.

Po dawce wiedzy zaserwowanej przez dziewczyny przyszedł czas na nieco luźniejszą atmosferę. Aleksandra Radomska opowiedziała swoją historię, drogę, którą przeszła i zasady które wyznaje.  Przyznam, że spodobało mi się mówienie o sobie, jako o wilczycy 🙂 i tak teraz o sobie myślę. A Oli życzę powodzenia i wytrwałości i planach.

Ostatnią, ale nie najmniej ważą osobą była Sylwia Ciszyńska, która przeniosła nas w świat zapachów, dzięki naturalnym olejkom eterycznym. Ponadto sprawiła, że każda z nas sprawdziła swoje umiejętności DIY, bo Sylwia nauczyła nas robić woreczki zapachowe, które tworzy na codzień. Zabawa była całkiem przyjemna, tym bardziej, że bardzo lubię tego typu rzeczy robić, więc satysfakcja osiągnęła poziom wysoki. Dziękuję, że miałam możliwość zobaczyć i przekonać się, jak to się właściwie robi. Powodzenia Sylwia!

W trakcie spotkania odbyła się licytacja przedmiotów ofiarowanych przez sponsorów. Iza zebrała firmy, które doskonale rozumiej jej podejście i tok myślenia, i z którymi widać, że współpraca przebiega w atmosferze wzajemnego zrozumienia i wsparcia.

WRAŻENIA

Uwielbiam wszystkie spotkania, bo głównie jeżdżę na nie dla ludzi, których można poznać i posłuchać. SŚB to spotkanie, które polecam każdej blogerce, która robi to z pasją i chce się rozwijać. Atmosfera, którą wprowadza Iza jest naprawdę wyjątkowa, każdy może liczyć na zrozumienie (wiem, co mówię!) i wsparcie. Spotkanie przebiega w atmosferze niemal rodzinnej, jest czas na wszystko jest chwila odpoczynku. Są sponsorzy rozumiejący cel spotkania, jest właśnie cel który podnosi wagę spotkania. Jest wszystko tak, jak być powinno. Może jako kobieta w ciąży robię się bardziej sentymentalna, ale naprawdę liczę, że za rok uda mi się sie dostać i dotrzeć na kolejną edycję.

Na koniec bardzo dziękuję Izie za czas, który poświęciła na przygotowanie spotkania, sponsorom, za przekazane upominki, uczestniczkom za mile spędzony czas, prelegentkom za wiedzę, którą przekazały, Centrum Tańca za miejsce oraz krótką lekcję tańca, z której skorzystałam mimo ciążącego brzuszka (było super!). Oby do zobaczenia za rok!

PARTNERZY

 1. Apis Cosmetics
 2. Biochemia Urody
 3. Equilibra
 4. Zakamarki
 5. Janda
 6. Sango Trade 
 7. Scan Anida
 8. Manufaktura Kartek
 9. Id’Eau
 10. Wydawnictwo OVO
 11. Małgorzata Sambor – Cao
 12. Hean 
 13. Pracownia Alex
 14. Marmamax 
 15. Ewa Gierula 
 16. MamiNoko 
 17. Dosiadam.pl 
 18. Akademia Urody marki Basel Olten Pharm
 19. Lemoncraft 
 20. Macierzyństwo Raz
 21. WOKÓŁ 
 22. Kobiety przy kawie
 23. Goga Crafts 

 

 • |