Fotoksiążka – walentynki, wspomnienia, wakacje …. podziękowanie dla Rodziców!

Idealny prezent na podziękowanie dla Rodziców

O fotoksiążkach pisałam już nie raz. Mam jedną jako wspomnienie naszych wakacji. Inną z kolei zamówiłam z okazji swojego święta – Dnia Mamy. Jest chyba nieograniczona ilość możliwości wykorzystania tej niepozornej książeczki ze zdjęciami. Możemy zamówić ja dla siebie, a możemy dla kogoś. Z jakiej tylko chcemy okazji.

Wspomnienia

Ostatnio rodzinnie zaliczyliśmy ślub i wesele. I to nie byle jakie, z kilu powodów! Ślub brał mój brat, Tata Chrzestny Laury. Do tego, było to pierwsze wesele, w którym uczestniczył Damianek. Laura niosła obrączki. To naprawdę była ważna dla nas uroczystość pod wieloma względami. Pierwsza dalsza podróż małego, jego pierwszy pobyt w hotelu…. mogłabym pewnie tak wymieniać i wymieniać. Uwielbiam takie wspomnienia, dlatego też powstała kolejna do kolekcji fotoksiążka, w której znalazło się miejsce na wspomnienie i tego wydarzenia, i kilku innych, które przeżywaliśmy tuż przed narodzeniem Damianka, jak i przez te pierwsze miesiące z nim.

Prezent na podziękowania dla Rodziców

Jednej rzeczy jednak żałuję! Przed ślubem Państwo Młodzi zastanawiali się dość długo nam idealnym prezentem na ten ważny moment na weselu, jakim są podziękowania dla rodziców. Myśleli i myśleli, w głowie jeden pomysł gonił drugi, ale ciężko było im się zdecydować i dojść do porozumienia. A rozwiązanie było tak proste! Naprawdę żałuję, że wtedy nie pomyślałam o tym, żeby podarowali Rodzicom fotoksiążki. Przecież to pamiątka na lata! nie zwiędnie jak kwiaty, można w niej zebrać wspomnienia z kilkunastu czy kilkudziesięciu lat, albo z ostatniego roku. Jest tyle możliwości i sposobów, na które można przygotować taką fotoksiążkę na taką okazję, jaką są podziękowania. Fotoksiążki zazwyczaj zamawiam w PRINTU  i właśnie tam trafiłam na przepiękny szablon, przygotowany właśnie na tę okazję. Jest idealny! Zawiera podziękowania w formie tekstu, przykładowe rozmieszczenie zdjęć, ma eleganckie dodatki i ciekawe pomysły wykorzystania przestrzeni.  Jak to zwykle w PRINTU, można przełączyć się na tryb ekspert i wymyślić coś swojego 🙂

Pamiątka na lata

Naprawdę żałuję, że nie pomyślałam o tym szybciej. Po sobie wiem, że zdjęcia w formie fotoksiążki to wygodna forma, a wracanie wspomnieniami do najpiękniejszych chwil w życiu swoim i swoich dzieci to coś najwspanialszego na świecie. Dlatego jeżeli Wy będziecie kiedyś myśleli nad prezentem na podziękowania dla rodziców to serdecznie Wam polecam pomysł w fotoksiążką.

My z Laurą jesteśmy obecnie zachwycone naszą nową pamiątką. Jest to pierwsza fotoksiążka, w której znalazły się zdjęcia Damianka. Dlatego też jest ważna zarówno dla mnie i Pana T. jak i dla Laury, która w braciszku jest zakochana do szaleństwa! Zresztą widać po zdjęciach, ile radości miała z oglądania zdjęć, na których jest razem z młodszym bratem.

 

  • |