Prezent dla dwojga

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień! Niebawem usiądziemy do stołu z najbliższymi. Będzie wspólny posiłek, wspólne chwile, emocje, może kolędowanie.

Będą też prezenty. Chciałam Wam dzisiaj podsunąć pewną myśl. Robiąc prezenty dzieciom, przyjaciołom, pamiętajcie również o sobie. Pomyślcie również o tym, że nie zawsze musicie wymyślać nie wiadomo co, aby sprawić innym przyjemność. Niekiedy warto zostawić obdarowywanym pole do popisu 🙂

Taką możliwość daje Prezent marzeń, a dokładnie ich Pakiet Dla Dwojga. Wy wybieracie pakiet, a jego zawartość para wybierze sama! Zarówno to co chcą otrzymać, jak i miejsce. Dla mnie idealny pomysł!

Mam jeszcze jeden patent, z którego skorzystamy w tym roku. Oprócz tradycyjnych prezentów mamy również prezent dla naszej dwójki, wspólny. Będzie to gra w słoiku, z którą mamy zamiar popracować w świąteczne wieczory. Więcej o grze poczytajcie na stronie twórczyni. Ja jestem bardzo ciekawa, jakie wrażenia odniesiemy z Panem T. po grze 🙂

Na koniec chciałam Wam życzyć spokojnych, pełnych miłości, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Korzystajcie z tego wspólnie spędzonego czasu. Każda minuta razem jest na wagę złota!

  • |