Pierwsze Spotkanie Świadomych Blogerek – Bydgoszcz

Pierwszy raz piszę relacje po spotkaniu po tak długi czasie. Nie dlatego, że spotkanie nie było fajne czy nie był o czym pisać. Wręcz przeciwnie, atrakcji było naprawdę pod dostatkiem. Z przyczyn osobistych nie mogłam usiąść do komputera i poświęcić tyle czasu na pisanie relacji ile chciałam, musiałam to więc odłożyć.

Założenia spotkania organizowanego przez Izę Kornet były inne niż spotkania na których bywałam do tej pory. Z początku podchodziłam dość sceptycznie, byłam ciekawa jak te wszystkie górnolotne założenia (już sama nazwa dotycząca świadomych blogerek – brzmi bardzo odważnie!) Iza chce zrealizować.

Śledząc stronę fb na facebooku widziałam jednak, że Iza naprawdę wkłada całe swoje serducho w to, co robi. Pojawiające się informacje o kolejnych prelegentach i warsztatach sprawiały, że byłam wręcz dumna z tej młodej osoby – że dała radę! Między mną a Izą jest spora różnica wieku, ale jestem pod wrażeniem jej organizacji, podejścia do życia i nastawienia do niego. Z miejsca przepraszam, że nie podziękowałam Ci tak jak należy.

Po podróży i odnalezieniu urokliwego miejsca, jakim jest Spiżarnia w Bydgoszczy, nadszedł czas na powitanie i poznanie innych uczestniczek. Na wejściu z uśmiechem witała nas mama Izy, którą pozdrawiam! Bardzo podziwiam ja za wsparcie, jakim obdarzała Izę w trakcie całego spotkania. Laura z Panem T. udali się do drugiego pomieszczenia, gdzie czekała na nich sympatyczna młoda osóbka – głównie na Laurę, ale Pan T. dzięki temu mógł plotkować z innymi Tatusiami 😉

Pierwsza prelekcją był wykład Pauliny Pamułyktóra powiedziała nam nieco o webinarach. Podpowiedziała na co zwrócić uwagę, o czym trzeba pomyśleć wcześniej. Uświadomiła nas jakie możemy błędy popełnić. Generalnie, jeżeli kiedyś zdecyduję się na taką formę współpracy z czytelnikami, to solidne podstawy już mam 🙂 

Po Paulinie przyszła kolej na  Olę Gościniak. Powiem Wam, że ostatnio często jest  mi dane słuchać o SEO i o dziwo trafiam na same kompetentne osoby. Ola część informacji mi przypomniała i utrwaliła, część było nowych rzeczy, a w zasadzie podała mi znane informacje od innej strony, dzięki czemu mogłam je lepiej zrozumieć i przyswoić. Sama Ola to bardzo sympatyczna osoba, prowadzi świetną grupę na fb.

Kolejna prelekcja to  Asia Bogielczyk, z którą miałyśmy przyjemność rozmawiać o współpracy z markami. Z Asią również przeprowadziłyśmy krótkie ćwiczenie praktyczne (dzięki niemu wpadłam po czasie na fajny pomysł – jak uda się go zrealizować na pewno podziękuję Asi!)

Po prelekcji Asi zrobiłyśmy mała niespodziankę organizatorce, które tego dnia kończyła 21 lat 🙂 Był mały upominek, piękna kartka wykonana przez jedną z uczestniczek i dużo, dużo pozytywnych emocji!

Po tym małym zamieszaniu swój czas miała z nami miała Klaudia Fotyniuk, która poprowadziła dyskusję. Rozmowa dotyczyła wizerunku bloga i blogera i sporo z nas chętnie wymieniało się spostrzeżeniami na ten temat. Dyskusja była ciekawa i wymagała chwili zastanowienia się nad wizerunkiem siebie jako blogerki – co naprawdę nie jest łatwe!

Na chwilę głos zabrał również mężczyzna, Pan Jacek z  Face&Look, który przedstawił nam nieco firmę i opowiedział o ich celach.

Ponadto, nie można zapomnieć o  Marcie Żubryckiej, która przygotowała dla nas pozytywnego e-booka, oraz o Sile Umysłu, która wystąpiła na filmie nagranym specjalnie dla nas.

Oprócz mnie na liście świadomych blogerek znalazły się:

 1. Patrycja Ewa Nowak http://www.paaatriziaa.blogspot.com
 1. Olga Biskupska http://placesandplants.com 
 1. Krystyna Polek https://twardonaziemimiekkowchmurach.blogspot.com 
 1. Agnieszka Wiśniewska http://ciekawekosmetyki.pl 
 1. Sylwia Ciszyńska http://www.mietawkapeluszu.pl 
 1. Magdalena Kuncio http://kuncio.com 
 1. Magdalena Szczęśniak http://kartkazpasja.com 
 1. Żaneta Bomba http://mother-andson.blogspot.com
 1. Anna Maria Wiśniewska http://www.annamariawisniewska.pl 
 1. Lena Murawska http://mama-m.pl 
 1. Adrianna Frasz http://przez-pryzmat-marzen.blogspot.com 
 1. Karolina Jaskólska http://dzieciecapodroz.pl 
 1. Marta Kraszewska http://www.rudymspojrzeniem.pl 
 1. Nadine Kranik http://macierzynstworaz.pl 
 1. Roksana Prusarczyk http://www.dzwoneczkowa.pl 
 1. Joanna Perzanowska-Kuśnierek http://matkawkratke.pl
 1. Iza Damse http://www.nietylkorozowo.pl 
 1. Marta Block http://zosinkowy.com.pl
 2. oraz oczywiście organizatorka: Izabela Kornet www.thesecretofhealing.pl 

Podziękowania należą się również sponsorom, którzy zaufali Izie i nam:

Co przywiozłam ze spotkania zdradzę w kolejnym poście, a na razie raz jeszcze serdecznie dziękuję organizatorce oraz wszystkim obecnym uczestniczkom. To był niesamowity czas, a energia ze spotkania jest ze mną do tej pory! Do następnego!
adsc_1427
dsc_1421
dsc_1478
dsc_1510
dsc_1522
dsc_1544
dsc_1585
dsc_1600
dsc_1675
dsc_1699
dsc_1708
dsc_1738
dsc_1766
 • |