O MNIE
Witam! 
2016_05_06_fb (60)
autor zdjęcia: Agata Kreft Cyk Cyk Studio

Mam na imię Sylwia, od kilku lat swoje życie dzielę ze wspaniałym Mężczyzną, Panem T., z którym cieszymy się z posiadania najwspanialszej córeczki pod słońcem- Laury. Moim drugim dzieckiem jest ten właśnie blog – moje miejsce w sieci, które powstało na początku mich zmagań z nową rolą, jaką było macierzyństwo.

Obecnie miejsce to cały czas się rozwija i nie pełni już tylko roli pamiętnika.

O czym piszę? Przede wszystkim o tym, że jestem nie tylko mamą, ale i kobietą.

Ale także o dzieciństwie Laury, o tym co kochamy robić, o moich zmaganiach z niedoczynnością tarczycy, o gadżetach, książkach. To całe nasze życie, które przeplatane jest moimi przemyśleniami na niektóre tematy.

Prywatnie jestem chemikiem-analitykiem, po studiach postanowiłam rozwijać się dalej i tak oto całkiem jeszcze nie tak dawno uzyskałam stopień naukowy zwany doktorem. można więc powiedzieć, że blog jest zupełnym przeciwieństwem tego, co ma na co dzień – może dlatego jest dla mnie taki ważny.

Co jeszcze powinniście o mnie wiedzieć?

-uwielbiam muzykę szantową, mimo iż nie żegluję, bardzo podoba mi się ten klimat;

-prowadzę swój projekt #ZmieniamSięNaLepsze, w którym walczę o lepszą wersję siebie, nie tylko wizualną, ale i mentalną;

-troszkę się bawię tworząc rękodzieło, co pokazuję na drugim profilu na Facebooku;

2016_05_06_fb (153)
autor zdjęcia: Agata Kreft Cyk Cyk Studio

Jestem bardzo otwarta na poznawanie nowych ludzi, dlatego też o ile czas pozwala staram się brać udział w różnego typu spotkaniach, na których wraz z innymi blogerkami możemy dzielić się swoimi doświadczeniami. Jeżeli masz do mnie jakieś pytania, propozycje, bądź najzwyczajniej w świecie chcesz porozmawiać pisz śmiało! Chętnie poznam Ciebie, może  nawet osobiście przy dobrej kawie?

kontakt:e-mail: sylwianarkowicz@gmail.com

FACEBOOK

Pozdrawiamy serdecznie 🙂 Nasza trójeczka

 

2016_05_06_fb (125)
autor zdjęcia: Agata Kreft Cyk Cyk Studio

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function komentarze_open() in /home/oczami/domains/oczamimamy.pl/public_html/wp-content/themes/estella/page.php:24 Stack trace: #0 /home/oczami/domains/oczamimamy.pl/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /home/oczami/domains/oczamimamy.pl/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/oczami/do...') #2 /home/oczami/domains/oczamimamy.pl/public_html/index.php(17): require('/home/oczami/do...') #3 {main} thrown in /home/oczami/domains/oczamimamy.pl/public_html/wp-content/themes/estella/page.php on line 24