Jak odpocząć i spełnić marzenie – z Prezent Marzeń to możliwe!

Jak spełnić marzenie bliskich osób? Z Prezent Marzeń to możliwe.

Odpoczynek. Takie proste słowo, często przez nas wypowiadane, jednak niestety zazwyczaj na wypowiedzeniu się kończy. Dla każdego odpoczynek wygląda inaczej. Każdy potrzebuje czegoś innego, aby odpocząć. Jednak niewątpliwie, wszyscy mamy momenty, w których jest on naprawdę konieczny!

Część pewnie wie, a Ci co nie wiedzą to zaraz się dowiedzą, że kilka miesięcy temu przeprowadziliśmy się. Było to dość nagłe, decyzja o kupnie domu była spontaniczna i zaskoczyła nas samych. Z kilkumiesięcznym niemowlakiem, wymagającym sporo uwagi przez swój żywiołowy charakter, przenieść się do dużego domu wymagającego remontu, to naprawdę wyzwanie!

Praca Pana T. też dawała się nam we znaki. Często zostawałam sama z dziećmi na kilka dni, niekiedy niespodziewanie. Zdarzało się,  że razem chorowaliśmy i byliśmy sami. Wszyscy od jakiegoś czasu byliśmy zmęczeni i potrzebowaliśmy regeneracji. Na szczęście dużo rozmawiamy, mówimy o swoich uczuciach, o tym, co nas boli, o naszych oczekiwaniach i rozczarowaniach względem drugiej połówki i tego, co nas spotyka każdego dnia. Oboje widzieliśmy, że jesteśmy u kresu wytrzymałości psychicznej, bo to głównie było problemem.

Mieliśmy zaplanowany wyjazd świąteczny, który niestety nie doszedł do skutku, przez co przyznam się, jeszcze bardziej się zdołowałam i tym bardziej potrzebowałam oderwania od codzienności. Pan T. zareagował spontanicznie zaskakując mnie tym samym. Wyprawił mnie samą na wyjazd do mojego brata, do Holandii na trzy dni. Leciałam SAMA, bez niego i bez dzieci. On w tym czasie został sam z dziećmi i poradził sobie świetnie. Ja złapałam oddech, którego tak potrzebowałam, on spędził czas z dziećmi, który ucieka mu przez palce między wyjazdami i pracą.

Prezent Marzeń

Wiedziałam jednak, że weekend z dziećmi może być fajny, ale odpoczynkiem bym tego nie nazwała 😉 Dlatego postanowiłam zaskoczyć Pana T. i chyba mi się udało. Nie wiem czy słyszeliście o Prezencie Marzeń. Jest to obszerny katalog różnych aktywności, które możemy po prostu wykupić w formie vouchera bliskiej osobie. Znając osobę dobrze (a zakładam, że osobę, której chcemy podarować tak fantastyczny prezent znamy dobrze) możemy wybrać coś, co naprawdę będzie spełnieniem marzeń.

W każdej lokalizacji dostępny jest cały wachlarz atrakcji i chyba każdy znajdzie coś odpowiedniego. Mi udało się zarezerwować Panu T. jazdę po torze wyścigowym Subaru Imprezą! I to jako kierowca! Wierzcie mi, tyle nasłuchałam się odkąd jesteśmy razem, o autach, w tym właśnie o Subaru, że wiedziałam, że będzie to strzał w dziesiątkę! Nie myliłam się. Pan T. był zaskoczony i zdziwiony. Co prawda jazda dopiero przed nim, ale już wiem, że to będzie dobry dzień, który pozwoli mu się w pełni zrelaksować i odstresować. A o pracy zapewne zapomni całkowicie!

I właśnie o to mi chodziło! Cieszę się, że znamy się na tyle dobrze, że wiemy niekiedy bez słów, czego potrzebujemy. Obiecuję, że gdy tylko Pan T. zrealizuje voucher i będzie szalał na torze, pokażę Wam jego radość 😉 Tymczasem cieszę się, że mamy siebie, i że istnieje Prezent Marzeń, bo jeden voucher spełni dwa marzenia, pozwoli odpocząć mojej drugiej połówce, a mi pozwoli cieszyć się jego szczęściem!

Korzystaliście kiedy już z tego typu rzeczy? Jakie marzenia swoich bliskich moglibyście w ten sposób spełnić?

Poniżej możecie zobaczyć reakcję Pana T. gdy otrzymał, otworzył i przeczytał o prezencie jako dostał. Ta mina mówi sama za siebie 🙂 Powiem Wam jeszcze, że voucher wysyłany jest w metalowym pudełku, zapakowany na dodatek w torbę. To naprawdę elegancki prezent i nawet jeżeli nie możecie wręczyć go osobiście, z pewnością zaskoczy osobę obdarowaną, nie tylko zawartością, ale także tym jak elegancko się prezentuje. Z pewnością bon zapakowany starannie robi większe i lepsze wrażenie, niż po prostu wręczona kartka.

  • |