Fotoalbum od fotobum – pamiątka z wakacji + KONKURS!!!

Wiecie, wakacje to taki szczególny okres. Korzystamy z urlopu, cieszymy się każda chwilą, każdym momentem…. a te w obecnych czasach coraz częściej łapiemy z pomocą aparatu w telefonie. Sama wiem po sobie, że część zdjęć ląduje na Instagramie, cała masa zalega w pamięci telefonu. Skoro tak idziemy na łatwiznę w kwestii robienia zdjęć, czemu nie zrobić kolejnego kroku?

Fotobum wychodzi nam na przeciw i pozwala na zachowanie zdjęć w uroczym fotoalbumie. Jest on niewielki, zdjęcia mają format kwadratu i co najważniejsze, teraz możemy je dodać bezpośrednio z telefonu! To idealna pamiątka wakacyjnego wyjazdu, może szalonej uroczystości czy też krótkiego wypadu z przyjaciółmi. U mnie fotalbum pełni inna rolę.

Idealny gadżet dla Instagramowiczów

Fotoalbum to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają Instagram. Zdjęcia w tej aplikacji zazwyczaj są w odpowiednim formacie, wystarczy je tylko dodać do programu i za kilka dni cieszymy się uroczą pamiątką. Przyznam, że nigdy nie drukowałam zdjęć z Instagrama, zawsze było z tym zbyt wiele zachodu. Dlatego też teraz to nadrobiłam, i w moim fotoalbumie znalazły się zdjęcia, takie „naj” z całego roku. Myślę jednak, że po naszych wakacjach kolekcja fotoalbumów w wersji mini się powiększy.

A co jeśli nie masz Instagrama?

Nie szkodzi! To gadżet nie tylko dla osób posiadających tam konto. Zdjęcia możesz dodać z komputera, z telefonu, nie koniecznie z aplikacji. wystarczy odpowiednio je wykadrować…. i gotowe! To naprawdę szybki sposób na przeniesienie zdjęć na papier.

Jak oceniam fotoalbum?

Jest to niewielka książeczka, ma uroczą kolorować okładkę (stąd chyba mój pomysł na wakacyjne zdjęcia w nim). Zdjęcia drukowane są na papierze dobrej jakości, kolory są soczyste. dostępne są dwie wersje – 24 i 48 zdjęć. To doskonała alternatywa dla fotoksiążek, kiedy nie mamy wielu zdjęć a chcemy cieszyć się ich wersją drukowaną.

Jako, że to produkt, który jest godny polecenia, mam dla Was niespodziankę!

MINI-KONKURS!

w którym do wygrania jest bona na fotoalbum 48 wraz z darmową dostawą.

Wystarczy, że w komentarzu na fb w tym poście wrzucisz zdjęcie z wakacji, które chciałabyś/chciałbyś aby znalazło się w Twoim fofoalbumie. Pan T., jako osoba postronna wybierze jedno z nich 🙂

Regulamin:

  1. Konkurs przeznaczony jest dla fanów Fotobum.pl oraz Świat w oczach Mamy (przez fanów rozumie się osoby, które „lubią” oba profile)
  2. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod tym zdjęciem na fb dodać zdjęcie, które chcielibyście umieścić w fotoalbumie. Będzie nam też bardzo miło, jeżeli udostępnicie grafikę konkursową oraz zaprosicie do zabawy znajomych, im nas więcej tym lepiej! 🙂
  3.  Konkurs trwa od 31.07 do 09.08.2017, po tym czasie zostanie wybrana jedna osoba, która otrzyma bon na darmowy fotoalbum wraz z przesyłką
  4. Konkurs nie jest sponsorowany przez facebook ani w żaden sposób z nim związany
  5. Sponsorem konkursu jest Fotobum.pl, konkurs organizowany jest przez Świat w oczach Mamy
  6. Po ogłoszeniu wyników w tym poście na blogu www.oczamimamy.pl zwycięzca ma trzy dni na zgłoszenie się w wiadomości prywatnej do organizatora konkursu w celu podania danych kontaktowych niezbędnych do przekazania bonu.

WYNIKI!!!!!!!!

Kod na fotoalbum wędruje do…..

Justyny Witek! gratuluję i zapraszam na priv 🙂

Powodzenia! 

  • |