3 edycja Spotkania Świadomych Blogerek

23 listopada miałam okazję uczestniczyć w trzeciej już edycji Spotkania Świadomych Blogerek w Bydgoszczy. Jak zwykle organizatorką była Iza.

Tym razem, miejscem spotkania była restauracja, która miała bardzo klimatyczny wystrój. Niestety, złośliwość rzeczy martwych, mój telefon odmówił posłuszeństwa – na kilka dni przed spotkaniem padł mi dotyk na dole ekranu. Dlatego nie mogłam robić zdjęć ani wnętrza, ani spotkania. Stąd tak mało zdjęć w relacji, niestety ale na żadne robione się nie załapałam 😉

Spotkanie rozpoczęło się od panelu dyskusyjnego z trzema kobietami, które wzajemnie się wspierają. Każda z nich prowadzi swój biznes. Dla siebie są nie konkurencją, ale wsparciem. Mają wspólne projekty, wspólne sesje fotograficzne. I co najważniejsze, mają w sobie wzajemne oparcie. To niezwykle istotne. Na dodatek, działalność jednej z nich, Agnieszki, bardzo mnie zaciekawiła. Mam nadzieję, że uda się nam spotkać, jako, że mieszkamy po sąsiedzku, i porozmawiać o moich meblach do renowacji, które posiadam. Pozostałe Panie tworzyły swoje kolekcje ubrań i biżuterii. Rozmowę z nimi prowadziła Katarzyna, która jest coachem i autorką książki „Miłosne prawo jazdy”.

Kolejna prelekcja dotyczyła kosmetyków, a dokładniej ich składów. Tego, jak odczytywać etykiety. Marta jest i kosmetologiem i technologiem produkcji kosmetyków, dlatego to tematu podeszła bardzo rzetelnie i naukowo. Przyznam, że kilka rzeczy mnie zdziwiło i zainteresowało (np. to, że określenie kosmetyki naturalne nie ma racji bytu).

Ostatnia prelekcja Weroniki dotyczyła oprawy wizualnej marki. Ja biznesu póki co nie prowadzę, ale kilka rad dotyczyło również blogerów. Ponadto, bardzo podobało mi się, jak Weronika stwierdziła, że jest za podawaniem cen na stronach marek. To naprawdę ułatwiłoby znacznie życie i klientowi i marce również.

Jak zwykle, spotkanie miało również cel charytatywny. Tym razem, dzięki sponsorom mogłyśmy wspomóc Fundację Mali Wojownicy. Sama nabyłam drogą licytacji kolczyki. Walki o inne rzeczy również były zacięte, w końcu fajnie jest pomagać 🙂

Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia oraz linki do partnerów i sponsorów spotkania.

Fundacja: http://maliwojownicy.org

Restauracja: http://villasecesja.pl

Organizatorka: http://mabelablog.pl

Fotograf: https://www.facebook.com/lady.amarena/ (i partner jednocześnie)

Prelegentki:

 1. Katarzyna Dolak-Mazurek: http://milosneprawojazdy.pl (i partner jednocześnie)
 2. Agnieszka Sowa-Wlazły: www.sleepyowl.eu (i partner jednocześnie)
 3. Agnieszka Świtała: https://www.instagram.com/so_fa_art/ (i partner jednocześnie)
 4. Katarzyna Bednarska: https://malcollection.pl (i partner jednocześnie)
 5. Marta Majszyk-Świątek: http://martamajszyk.pl
 6. Weronika Flis: http://www.moyemu.com (i partner jednocześnie)

Partnerzy:

 1. Wydawnictwo Ovo: https://www.wroclawovo.pl
 2. SangoTrade: https://www.sangotrade.pl/pl/
 3. BurnActive: https://burnactive.pl
 4. Gra w słoiku: https://www.facebook.com/grawsloiku/
 5. Nowak Migration: https://australis.pl
 6. Zagubiona w wyobraźni: http://przez-pryzmat-marzen.blogspot.com
 7. Ślubposwojemu.pl: https://slubposwojemu.pl
 8. Mamaju: https://mamaju.com.pl
 9. Karolina Kasznia (tort): https://www.instagram.com/kkaszkk/
 • |